Tabaksdoos Schoonhoven, 19e eeuw en trommeltje... Lot n° 648
Résultat :
Estimation :
Tabaksdoos Schoonhoven, 19e eeuw en trommeltje met oud-Hollandse voorstellingen, langwerpig ligt gebogen zaktabaksdoos met decoratieve graveringen, mt. Wed. H.J.
Van Halteren Schoonhoven 1863, trommeltje gecontourmeerde vorm staand op vier pootjes, gemerkt Holland en 830, beide 2e gehalte, butsjes en defectjes op en aan de hoeken h 2 cm, l 13,5 cm h 4,5 cm, br. 11,5 cm, 371 gr. [2]