/
Lot N° 639 -
Ajour tasbeugel met fluwelen tas, 19e eeuw en... Lot n° 639
Résultat :
Estimation :
Ajour tasbeugel met fluwelen tas, 19e eeuw en Duitsland twee maliënkolder tasjes, Jugendstil en Art Deco, hierbij maliënkolder beursje en negentiende eeuwse breipenkoker, gemerkt(niet geïdentificeerd), 2e- en 3e gehalte, max br. 16 cm, min 4,5 cm, l 26 cm, bruto 540 gr. [zkj]