Set van twaalf theelepels en een suikerschepje,... Lot n° 637
Résultat :
Estimation :
Set van twaalf theelepels en een suikerschepje, 2e helft 19e eeuw, met gravering versierde steel, mt. J, Schrijfsma & Zn. Woudsend/Sneek 1848-1902, zwaardje gekeurd, met etui, 89 gr. [zkj]