Lot n° 634

Résultat :
Estimation :

België en Oostenrijk-Hongarije, twee diverse soepopdienlepels, 19e eeuw, beide met ronde bakken en puntfilet steel, diverse keuren, 2e gehalte, een met lettermonogram, herstelling aan één lepel l ca. 36 cm, 353 gr. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]