Duitsland, wijnbeker, naar 17e eeuws voorbeeld... Lot n° 620
Résultat :
Estimation :
Duitsland, wijnbeker, naar 17e eeuws voorbeeld eind 19e eeuw, rond model op drie bolpoten en versierd met voorstelling van o.a. druivenoogst, gemerkt met pseudo keuren, 2e gehalte, h 11,8 cm, 189.8 gr. [1]