Engeland, chateleine tasje en Spanje theebus,... Lot n° 606
Résultat :
Estimation :
Engeland, chateleine tasje en Spanje theebus, 20e eeuw, tasje met vogel-, bloem- en bladversiering, mt. onduidelijk Birmingham 1903, bus met galante voorstellingen versierd, gemerkt met diverse keuren, 1e en 2e gehalte h 19 cm incl. hengsel, h 11,2 cm, 341 gr. [2]