Drie diverse theebussen met oud-Hollandse voorstellingen,... Lot n° 605
Résultat :
Estimation :
Drie diverse theebussen met oud-Hollandse voorstellingen, 20e eeuw, een ovaalmodel met deksel met hengselgreepje en imitatie keuren, een ovaal model mt. EvB? in monogram 1949 en een gebombeerd model mt. H. Hooijkaas Schoonhoven 1946-, alle met scharnierende deksels en 2e gehalte, h 8 cm excl. greepje, h 7,2 cm, 6,2 cm, 554 gr. [zkj]